Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltam 1 blogot hogy tudok...

Csináltam 1 blogot hogy tudok más blogolokat felvenni tagnak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ h hogyan "Csináltál" blogot.


1. Írtál egyet. Gondolom ez nem mert akkor nem tennél fel ilyen gyopár kérdést.

2. Letöltöttél egyet és tárhelyre telepítetted. Gondolom ez sem mert ehhez is több IQ kell 20-nál.

3. Regisztráltál valahol és most azt hiszed h menő vagy és mivel blogolni nyilván csak ott lehet ahol te is blogolsz (nem) ezért nekünk most a semmiből tudnunk kellene h az n+1 blogrendszerből te mégis melyiket használod.


Szóval a válasz: ennyi információ alapján fungunksenincs róla.

2012. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
blogger.hu oldalon csináltam
2012. febr. 11. 17:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy csak ugy szólok ha valaki normálisan felteszz 1 kérdést arra normálisan is lehet válaszol... nem kell egyból bunkozni....
2012. febr. 11. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

A normális kérdés így hangzana:


"Regisztráltam a blogger.hu -n egy blogot, de a súgót végigolvasva sem találom, hogy hol lehet szerkesztőket hozzáadni. Tud valaki segíteni?"

2012. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jól van legközelebb jobban át gondolom majd mit szeretnék kérdezni. de én csak segítséget akartam kérni
2012. febr. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!