Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem indul a torrent...

Miért nem indul a torrent letöltése?

Figyelt kérdés

Egy apró progit (drivert) szeretnék leszedni az IsoHunt-ról. Több ezer seedelő van, néhány száz letöltő - mégsem indul a letöltésem. Így néz ki: seeder 0(4867)

Mit kellene tennem a letöltés érdekében? uTorrent kliens.

DHT engedélyezve, a kapcsolat zöld pipa.


2012. febr. 12. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem jön le mert egy darab aktív seeder nincs.
2012. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az isohunt egy gyűjtőoldal, így amikor letöltöd a torrentet, az először elkezd a trackerekkel kommunikálni, és frissíteni őket. Minél több van, annál több időbe telik, de ha kész akkor elindul a letöltés. Lehet csak pár percet kellene várni, és kapcsolódik valaki.
2012. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, hogy pár perc,egy napja be van kapcsolva. Akkor sem indul. Tudom, hogy gyűjtő - 4 tracker is aktívnak jelölve.
2012. febr. 12. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
nicns seeder
2012. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy picit érthetőbben válaszolna valaki, hogy miért van így: majd' ötezer seedelő van csak valamiért nem tudok kapcsolatba lépni velük. Letöltő is van állítólag négyszáz.
2012. febr. 12. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:

az mindegy, hogy van 500000000000 seedered, ha a zárójel előtt 0 van, akkor bizony nem fog letölteni, mert nincs aktív seeder, vagyis gyakorlatban senki nem seedeli épp. letöltő is lehet akármennyi, ők is pont úgy várakoznak, mint te, esetleg lehet leechelni tőlük, de gondolom ők is nullán állnak.

De szerintem keresd meg máshol a progit, driver általában hivatalos oldalakon is fent van, vagy minek a drivere? :D

2012. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy Creative Zen mp3 lejátszót vettem használtan és nincs hozzá telepítő CD. Driver nélkül nem látja a PC. Most kiderült az adatkábele volt a ludas. Csak töltésre volt jó, adatátvitelre nem. Kábelcsere megoldotta, automatikusan felrakta a drivert. A Creative Zen video converter-t kerestem volna. Sok torrenten van fenn de nem mozdul.

Köszönöm a választ! lájkoltam...

2012. febr. 15. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!