Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell az idővonalat...

Hogy kell az idővonalat visszaállítani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

idővonal visszahajlító géppel.

egyébként kb november óta, mióta lehetett csatlakozni a beta teszthez, azóta ezzel van tele a fél internet, hogy NEM LEHET VISSZAÁLLÍTANI. másrészt meg jó, hogy december óta elvileg mindenkinek átállították, közben meg rengeteg embernek nem.

2012. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Használj régebbi Internet Explorert! Az nem mutatja ezt a nyomorúságot! ;) :P
2012. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Tegyél fel egy régebbi IE6 böngészőt, lépj be azzal. Az visszaállítja az idővonalat. Utána tedd vissza az új böngészőt, és azzal lépj be.

Elvileg így vissza lehet állítani (én nem próbáltam).


Lassan megszokhatod, mert "állítólag" átállítják erre a facebook-ot, idővel.

2012. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 deadly108 válasza:
nekem bejön
2012. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj ne már, hogy IE6-ra ösztönzitek az embereket... Miért kellene egy 10 éve elavult, már a saját korában is szar böngészőt használni?
2012. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Pontosan azért te tudatlan!!! Az az idővonalas marhaság nem IE-re készült, ezáltal nem is mutatja. És mivel visszaállítani már nem lehet, így ez az egyetlen alternatív megoldás!!! Egyébként meg IE-rel is jól lehet FB-ozni! A többihez meg nyugodtan lehet használni a többi böngészót Firefox, Chorme, vagy amit akarsz! Ugye milyen hasznosak tudnak néha lenni ezek "a már saját korukban is elavult szar böngészők"?! ;) :P
2012. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8, ha nekem nem tetszene a timeline, akkor inkabb a facebookrol mondanek le, minthogy IE6-ot hasznaljak. Tenyleg nem kene erre osztonozni az embereket.
2012. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
kedves 9-es válaszoló, te értelmiségek gyöngye! akkor ennyi erővel, ha csak lila színű cipőket gyártanának, te inkább járnál csizmába, vagy papucsba csak azért mert neked nem tetszik a lila szín. ennyire analfabéták vagytok, hogy nem tudtok 3 mondatot értelmezni?! a kérdező átállította a fb-ját erre az idővonalas bigyóra, de már nem tetszik neki és szeretné visszaállítani, ami ugyebár nem lehet lehetséges EZÉRT AJÁNLOTTAM A FIGYELMÉBE AZ IE-t!!!!! de akkor mondok jobbat! ha ennyire nem tetszik ez az idő vonal, töröljétek a fiókotokat, és regaljatok újra! és akkor nem kell az IE-t használni, meg azokat az embereket lehurrogni, akiknek van egy csepp eszük, és gondolkodnak, hogy hogyan is lehetne megoldani egy ilyen világméretű problémát. egyébként meg nyasgem! -_-
2012. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!