Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom normálisan...

Miért nem tudom normálisan használni a youtube-ot és a gmail-t?

Figyelt kérdés

Azt írja ki , hogy :

Ne aggódj, nem reklám miatt zavarunk. Egy olyan elavult böngészőt használsz, amellyel a YouTube már nem használható, így előfordulhat, hogy néhány funkció nem működik a webhelyen.

Firefox-ot használok már 5 éve nem tudom mi a f@sz baja van vele 1 hónapja még jó volt. A gmail meg már régóta kiírja : Lehetséges, hogy a böngésző jelen verziójában néhány fontosabb funkció nem működik, ezért a rendszer átirányította az alap HTML nézethez. Frissítés korszerűbb böngészőre, például a Google Chrome alkalmazásra.


2012. febr. 12. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le a legújabb Firefox-ot.
2012. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ott van a válasz a kérdésedben:

"Egy olyan elavult böngészőt használsz, amellyel a YouTube már nem használható"

"Frissítés korszerűbb böngészőre"

2012. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt a legújabb:

[link]

2012. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
basszus azt hittem magától frissül , ok letöltöttem a legújabbat az előző a firefox3 volt. Ahoz képest hogy ez a 10-es nincs valami sok különbség
2012. febr. 12. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Újra frissitsd, hibás a 10-es. Súgó/A Firefox névjegye, így frissiti magát.
2012. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
arg a 9-es is hibás volt egy nappal utánna ki is adták a 9.01-et most meg a 10.01-et én nem veszek észre különbséget
2012. febr. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!