Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router összeszerelése?

Router összeszerelése?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy lövésem nincsen mit mivel dugjak össze. ADSL modemem van, és nem tudom hogy egyáltalán lenne-e valami előnyöm abból, hogy össze-vissza dugdosom a dolgokat. Esetleg ha valaki ért hozzá legyen szíves írja ide le, vagy privát üzibe. (Unokatestvéremtől kaptam, mert költöznek, és nincs már rá neki szüksége, és gondoltam hátha jól jöhet majd.)

2012. febr. 13. 14:52
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha csak egy gépen használod a netet akkor nincs különösebb értelme. Ha van több gép esetleg wifi képes eszköz a lakásban (tablet, telefon, laptop) akkor már lehet értelme már ha a router is wifi képes.
2012. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is és a bátyámnak is laptopja van, de csak 1 gépen használjuk a netet. Köszi a választ.
2012. febr. 13. 16:55
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A modemből jövő UTP kábelt a router WAN portjába kell dugni, egy másik UTP kábellel pedig össze kell kötni a gépet a router LAN1 portjával. Innentől kezve már csak konfigurálni kell az eszközt, ami pedig gyártófüggő.

Tehát, mi a router pontos típusa?

2012. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

KRAUN

Wireless-N Boradband

Router 150Mbps - 1T1R

2012. febr. 17. 18:39
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Kösd össze a routert így:

[link]


Kapcsold be a gépet, majd indítsd el a kedvenc böngésződet.

Írd a címsorába: [link]

Felhasználónév: admin

Jelszó: admin


Szépen futtad le a varázslót, a netkapcsolatnál PPPoE - válaszd és add meg a szolgáltató accountját.

Bővebben a kézikönyvben:

[link]


Ha nem megy írj nyugodtan. :)

2012. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszi szépen :D
2012. febr. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!