Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állíthatom be facebookon,...

Hogy állíthatom be facebookon, hogy egy bizonyos személy által megosztott dolgokat ne lássam a kezdőlapon?

Figyelt kérdés

Van az ismerőseim között valami 60 éves nő (azt se tudom kicsoda, csak visszajelöltem mert egy faluban lakunk) és zavaró, hogy a kezdőlapon a hozzászólások 50%-a az övé. Mézeskalácsról, divatról, idézetek szerelemről, Orbán Viktorról, stb, de nagyon nem érdekel.

Megbántani nem akarok senkit azzal, hogy törlöm csak az ő hülyeségeire nem vagyok kíváncsi a főlapon.


2012. febr. 13. 19:19
 1/1 anonim válasza:
Rámész az illető adatlapjára, és van ott az üzenetnél vagy hol hogy feliratkozás, vagy valami hasonló. Ha arra rámész ott írja hogy miket szeretnél látni, pl csak fontos, semmi vagy minden.
2012. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!