Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link TL-WR941ND routeremet...

TP-Link TL-WR941ND routeremet DD-WRT firmwarerel szeretném működésre bírni. Falunet (falutv) internet előfizetéssel milyen alapvető beállításokra van szükségem?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alján lennie kell egy felhasználói névnek és jelszónak is (admin-admin), valamint hozzá egy ip címnek, vagy internetes címnek. Nos ez utóbbit beütve a böngésződbe, majd az admin-admin dolgot, már benne is vagy a router kezelőfelületében. Itt megváltoztathatod a jelszót, levédheted a wifi jelet, stb. Konkrétan nem tudom mire is vetted a routert, de majd bizonyára leírod. :D
2012. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A routert használtan vettem már így hogy rajta volt a dd-wrt. El tudom érni a beállításait és kábellel és wifivel is rá tudok csatlakozni de valamiért nem osztja meg a netet, nyilván valamely beállítások nem stimmelnek.
2012. febr. 13. 21:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Connection Type-nál páldául mit kell kiválasztani?
2012. febr. 13. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Hááát a falunet falutv internetszolgáltatás nem sokat mond :) Tudni kellene, hogy ez milyen net...
2012. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erről van szó? [link]
2012. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor a connection type: dynamic IP
2012. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!