Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem birok a Facebookon...

Mért nem birok a Facebookon ismerösöket ismerösnek megjelölni?

Figyelt kérdés

Ha valakit meg akarok jelölni ismerösnek akkor ez jelenik meg hogy 7 napra levagyok tiltva.De miért?

Link: [link]


2012. febr. 14. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
tul sok ismeröst akartál egyszerre bejelölni. kaptál 7 nap pihit. a következö 30 nap lesz
2012. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is jelöltem be sok ismeröst egyszere soha.Csak akkor mikor regisztráltam magam már 1 éve van annak.
2012. febr. 14. 21:17
 3/4 ??.?? válasza:
Szerintem is ez helyzet, én elég sok embert jelöltem már és odáig fajult hogy már 1 hónapot kell várnom
2012. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
írta is, hogy mi a baj,de nem gond. Olyanokat kell megjelölni, akiket ismersz is tényleg,nem vaktában mindenkit,ismeretlen embereket. jelentették,ezért lettél tiltva.Ott van amúgy. ha nem tudsz angolul,használj fordító programot,meg ne legyél gyökér!
2013. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!