Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha fenyegető levelet kaptam...

Ha fenyegető levelet kaptam facebookon, hol tudom jelezni? Letiltottam az illetőt, illetve bejelöltem tiltásnál, hogy zaklat és sértő megjegyzéseket ír. Ez ennyiben marad vagy lesz azért valami további lépés, következmény?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már letiltod, ő nem tud veled kapcsolatba lépni az oldalon, így ez egy hatásos megoldás.

Törölni nem fogják emiatt az oldalról, de letilthatják a levélküldését a fenyegetőnek. Általában aki valamilyen szabályt sért, és jogos a bejelentés, azt a funkciót blokkolják nála, amivel szabályt sértett. Így aki sértő képet rak fel, az nem tud képet feltölteni, aki levelet írt, az nem tud másnak sem írni egy ideig.

2012. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez is valami... csak azt hittem, van valami más következménye, pl. utána néznek, jogos e bejelentés.
2012. febr. 15. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!