Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom lekérni a faceboo...

Bruno11 kérdése:

Hogyan tudom lekérni a facebook adataimat? Milyen menüpont alatt van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:16
 1/5 2xSü ***** válasza:

Mire gondolsz?


Az adataidat – meglepő módon – a felécben a nevedre kattintva tudod megnézni. Azon belül pl. a Névjegyben vannak további adatok.


Ha mindent le akarsz menteni, akkor kis nyíl a címsor jobb oldalán > Fiókbeállítások (vagy itt a link, ha lusta vagy: [link] )

Ezen belül az Általános oldal alján találsz egy linket: „Tölts le egy másolatot a Facebookon tárolt adataidról.” néven.


(Én sem tudtam hol van, de ha az ember el is olvassa amit lát, akkor megtalál dolgokat. ;) )

2012. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden olyan adat amit rólam gyűjtöttek, ami akár lehet 400-500 oldal vagy több ezt hallatom. Kivel mikor, mit, hogyan kommunikáltam stb.
2012. febr. 15. 19:04
 3/5 2xSü ***** válasza:
Akkor olvasd végig az előző választ…
2012. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ere gondoltam. Köszi :)
2012. febr. 16. 21:35
 5/5 kiborgszupernev válasza:

Sziasztok!

Androidos telefonon szeretném a FB fiókomból kimenteni az adatokat. Sajnos a telefonon akárhogy keresem a fiókbeállítsokon belül ezt az opciót, nincs meg...nem tudja valaki, hogy hova rejtették el? Vagy egyszerűen kihagyták a telefonos verzióból?

Előre is köszi a választ! N.

2014. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!