Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla firefox böngészőt...

Mozilla firefox böngészőt használok rég ota. Mindig az ujat a 10. 0-ás után valamiért mindig lefagy az egész oldal, a 3.6.18-as az jo csak az meg lassu miért? A kettö közöttiek is lefagynak.

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Válts Chrome-ra, szinte ugyanazok a bővítmények vannek ehhez is és ahhoz is!
2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működik... nem tudom mi lehet a gond nálad :/
2012. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

@ Cyto Genezis

Muszáj mindegyik topikba beleírni a marhaságaidat?


Kérdezőnek:

Sok minden okozhatja. Először próbáld meg letiltott kiegészítőkkel indítani, hogy akkor jelentkezik-e a probléma.

2012. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán kevés a memória. Nagyon sokat zabál a Firefox.
2012. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem marhaság a Chrome-ra váltás, én is a hasonló FF-s hülyeségek miatt váltottam böngészőt, a Chrome-mal semmi gondom, az össze kiegészítpt is megtaláltam hozzá.
2012. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem marhaság a Chrome-ra váltás"


Egy szóval sem mondtam, hogy marhaság lenne a Chrome-ra váltás!

Azonban ide beírni, hogy válts Chrome-ra, marhaság, mivel semmi köze sincs a kérdező problémájához.


"én is a hasonló FF-s hülyeségek miatt váltottam böngészőt"

Ez nem a böngészőt minősíti. Az, hogy váltasz böngészőt, nem a probléma megoldása, hanem a probléma szőnyeg alá söprése.

2012. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

> Az, hogy váltasz böngészőt, nem a probléma megoldása, hanem a probléma szőnyeg alá söprése.


Úgy mondod, mintha kötelező lenne a problémával küzdeni :) Nálam a csere volt a megoldás, minek szerencsétlenkedjek vele, ha nem muszáj?

2012. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nálam a csere volt a megoldás"

Ismételten mondom, hogy a csere nem megoldás.


Épp ez miatt nem értem, minek kell beírni a Firefox-os kérdéshez, hogy válts Chrome-ra. Ha nem tud valaki segíteni, akkor teljesen felesleges, hogy gyarapítsa a hozzászólásainak számát.

Én sem írok pl. ide: [link] semmit, mivel fogalmam sincs a témával kapcsolatban.

2012. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is normálisan megy.Szerintem teleraktad kiegészítőkkel.Elég Shockwawe, Silverlight, ha olyan videókat nézel meg.PDF-nek meg Acrobat.
2013. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!