Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tegnap azt a feladatot kaptam,...

Tegnap azt a feladatot kaptam, hogy egy képet átküldjek egy másik címre. (a kép be van szkennelve) Probléma volt, hogy nem tudták megnyitni a csatolt dokumentumot. Lehet úgy átküldeni a képet, hogy nem csatolom? (gmail) Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Gmail-ben a beállításoknál -Labs - jelöld be a képek beszúrása lehetőséget,és mentsd el a változásokat. Utána már beszúrhatod a képet a szöveg közé. Előtte azért ajánlatos a képet kicsit átméretezni kisebbre, de nem feltétel:)üdv.
2012. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. febr. 17. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:)

Még annyit szerettem volna utólag írni, hogy a képet ha beszúrod, a gmailen belül is tudod állítani a méretet. Csak a gépem valahogy megmakacsolta magát, aztán huss!!Volt képernyő nincs képernyő. Idáig vesződtem vele, míg újra működőképes lett:) Különben örülök, hogy tudtam segíteni:)))Szia

2012. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!