Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legkevésbé (hardver)...

Motorman kérdése:

Melyik a legkevésbé (hardver) erőforrás-igényes böngésző? Az IE vagy a Firfox gyakran 100%-ig kifeszíti a CPU-mat, hosszú másodpercekre.

Figyelt kérdés

CPU: celeron 2,4; RAM 1,25GB; Gpu: NVIDIA Geforce 5200;

OP: Win XP pro 2002, SP3 Nem egy erőgép, csak youtube stb. mozinézésre használnám....


2012. febr. 17. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A Chrome viszonylag lightos. De mai viszonyok közt ez a gép már nem számít erőforrásnak. Már szinte a Youtube is esélytelen rajta... (Kb ugyanez a céges gépem)
2012. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsomkovacs ***** válasza:
Szerintem Opera lenne a legjobb erre a gépre.
2012. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
opera a flashba néhány jel hejett mást jelenit meg inkább tegyél fel safarit
2012. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsomkovacs ***** válasza:
Persze... Safari nálam el sem indult, mert gyenge a videokártyám... (Need for Speed Underground 2-nek nem volt gyenge, pedig kicsit komolyabb a grafikája, mint a Safarinak...)
2012. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Safarisnak sikerült hülyeséget írnia.

Erre én is Chrome-ot raknék.

G.

2012. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg meg is indoklod, vagy csak írod?

Én azért elmondom, hogy egy Apple gépekre optimalizált böngészőt nem úgy fejlesztettek, hogy az a régi Windowsos gépeken is fusson.

Persze szórakozhat régi verziókkal, de ennyi erővel rakjon IE 6-ot. Ja, és ne gyere nekem (név nélkül) a "de a wikipédia aszt írta" c. dologgal, mert NEM érdekel.

Mivel te sajnálod a nagy kezdőbetűre, a mondatvégi pontra illetve a nevem helyes leírására az időt, ezért én a vitát lezártnak tekintem.

A kérdező majd eldönti, kire hallgat.

G.

2012. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, a Safarit ki sem próbáltam, az Operával nem nagyon boldogulok. A Chrome kicsit kevéssé tekeri a procit, mint a Fox. Pláne IE... A lapok betöltésekor így is kifeszül a CPU, de kevesebb ideig megy 100%-on, mint eddig
2012. febr. 18. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!