Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogspotban hogyan tudom azt...

Blogspotban hogyan tudom azt megcsinálni hogy mondjuk egy kis időjárás ablak megjelenjen jobb oldalt?

Figyelt kérdés
Ha lehet részletesen légyszíves mert már kerestem mindenhol és nem értem. Azt sem tudom hogy mire kattintsak. Csak annyit találtam hogy vannak az időképnek meg a köpönyeg.hu-nak is add-on-ok meg ilyen kódok. Előre is nagyon szépen köszönöm!

2012. febr. 17. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg scriptet irni, keresni (nem tom minek van a Google...) és akkor már nem kell ezt itt megkérdezni....
2012. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem meg azért GYAKORI KÉRDÉSEK az oldal címe mert ezért van, hogy megkérdezzem...
2012. febr. 17. 20:42
 3/3 anonim válasza:
Első: Nemtom hogyneked mi bajod xD De ennek az oldalnak a célja az, hogy megkérdezze...xD;) "ha nem tudsz okosat mondani, ne szólalj meg"<---figyelmedbe ajánlom;)
2012. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!