Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent feltöltésnél hol...

Egerecske kérdése:

Torrent feltöltésnél hol ronthattam el pontosan? (lent)

Figyelt kérdés
Sikeresen feltöltöttem, de az ellenőrzés után törlésre került. Indok: Ne le ha nem fel fele töltsem. Nem tudom h, hol mit állítottam rosszul. Még soha nem csináltam ilyent, teljesen kezdő vagyok.
2012. febr. 18. 10:23
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

példa.


van egy filmed amit fel akarsz tölteni torrent oldalra.

egy mappában elhelyezed ezt a filmet a torrent oldal követelményeinek megfelelően. vagy avi vagy rar formátumban vagy amiben éppen van neked és az adott torrent oldal engedi.

ha kell elkészíted hozzá az info NFO fájlt vagy egy leírást róla. videó és audió információkkal egyben ha ez is kell.


ezután az utorrent kliens progival elkészítesz egy új torrentet ami torrent kiterjesztésű fájl lesz ezt a gépedre menti a kliens amikor elkészíted. azt a fájlt feltöltöd az adott torrent oldalra a megfelelő módon ami ott előírásszerű/minden oldaln más más lehet de a lényeg ugyan az/


ezután amikor az adott torrent oldalon megjelenik a listában a te álltalad feltöltött torrent a leírással mindennnel együtt akkor onnan a te álltalad feltöltött torrent fájlt letöltöd/megnyitod és az elérési útnak azt a mappát adod meg ahol maga a film a mappájában szerepel, amikor megkérdezi a kliens.


ekkor az fog történni hogy a kliens nem letölti az adott filmet hanem a te gépedről be hasheli (ellenőrzi) a meglévő állományt hogy meg van e minden ha eléri a 100%-ot akkor a seedelést elkezdi az oldalr és tőled tudják tölteni akinek kell. ekkor te leszel ennek a torrentnek a feltöltője és seedelője. addig amíg valaki le nem tölti tőled 100%-ban és ő is beáll melléd seedelésre akkor már ketten lesztek seederek. és így tovább és így tovább.



az adott oldalon megállapított kellő mennyiségig köteles vagy seedelni a torrentet. olvasd az ottani szabályzatot ehhez.


ha valami még mindig nem tiszta akkor olvass tőbbet erről ahol minden részletesen le van írva


*****


itt minden szájbarágósan van leírva



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem, most tölteném lefele , de hát áll az egész meg se indul. Miért?
2012. febr. 18. 12:01
 3/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

az álltalad elkészített torrent kiterjesztésű fájlt feltöltötted. onnan azt letöltöd vagy megnyitod a kliens progival és az elérési útnak megadtad ahol a például film van. ekkor a kliens a hash folyamatot végig viszi leellenőrzi azt hogy nálad rendben meg van e a 100%.


ezután ha igen akkor beáll magától seedelni.

neked nincs más dolgod mint várni hogy elkezdjenek tőled tölteni. ha épp nincsen letöltő akkor nálad addig semmi se történik. nem kell kétségbe esni hogy semmi se történik.

2012. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
MInden ok, tökéletesen működik,, nagyon köszönöm a segítséget
2012. febr. 18. 21:20
 5/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
szívesen
2012. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!