Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok mondani olyan fordító...

Tudnátok mondani olyan fordító programot/alkalmazást/ honlapot ami értelmesen lefordítja a szöveget amit leirok neki?

Figyelt kérdés
A google forditot szoktam használni de az csak egymás mellé teszi a szavakat:/ és úgy értelmetlen! leginkább német szövegeket fordítanák (néha angolt is)
2012. febr. 18. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt még jó ideig nem fogja neked program normálisan megcsinálni. Egyszerűen nem lehet csak úgy leprogramozni, hogy na most ezt fordítsd le. Annyi alternatív jelentés, változó és egyéb dolog van két nyelv között, hogy szinte lehetetlent kívánsz. Ilyesmi -értelmes formában- még sokáig emberi tudásra fog szorulni. Jobb lesz, ha inkább tanulsz nyelvet. Szerintem. :)

Akkor legalább az élvezet is meglesz, hogy nem egy hülye programra kell támaszkodnod.

2012. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tomy88trance ***** válasza:
Vagy az is megoldás lehet amit én szoktam,hogy Google fordító és akkor utána megpróbálod értelmezni adott esetben kikövetkeztetni a magyar mondat jelentését amire fordította, ha jó vagy magyarból akkor nem okozhat túl nagy gondot ,én például egy angol tutorialt kezdtem így el fordítani egy programhoz
2014. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!