Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az hogy ne használj...

Mit jelent az hogy ne használjak proxy-t és hogy kell leállítani?

Figyelt kérdés
Megnyitottam egy oldalt és azt írta ki hogy ne használjak proxy-t ezért be se engedett. Hogy kell leállítani? Mozillát használok
2012. febr. 18. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A proxy egy "máshol" lévő hálózat, amire a felhasználó rákapcsolódik a saját hálózatával, és ez olyan, mintha csak a "máshol" lévő hálózaton lenne.


Tehát például te innen rákapcsolódsz egy kínai szerverre, és ha úgy lépsz fel egy weboldalra, az úgy értelmezi, mintha kínából neteznél.


(bocsi, ha furcsán fogalmaztam, próbáltam leegyszerűsíteni)

2012. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már csak azt kellene tudni, hogy kapcsoltad be ha nem is ismered..
2012. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg egy másik böngészővel ugyan azt a weboldalt, és írd le, hogy mit kapsz.


Pl:


Google Chrome

Safari

Opera

2012. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox: Eszközök, Beállítások: Haladó, Firefox internetkapcsolatának beállítása. Ezt nyisd meg és jelöld be a "Nincs proxyt".
2012. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézzétek át minden böngésző menűjét és a beállításokat. Chrome-nál a Csavarkulcs alatt, Firefox-nál az Eszközök/Beállításokban.
2012. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi megtaláltam :)
2012. febr. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!