Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le akartam tölteni egy program...

Le akartam tölteni egy programot és azt írta ki hogy megtellett a C meghajtóm. Ilyenkor mit kell csinálni? Még kezdő vagyok ha tudnátok részletesen elmagyarázni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs hely a lemezeden.

Nyisd ki a sajátgépet, majd válaszd a nézetek fülön a részletek menüt. Ekkor látni fogod, hogy mennyi a teljes méret és mennyi a még szabad hely a gépen.

Nyisd ki a vezérlőpultot, majd katt a programok törlése és telepítése ikonra. Bal oldalon kiválasztod a programok módosítása vagy törlése fület, itt tudod átnézni milyen programok vannak fent a gépen. Amit nem használsz, azt nyugodtan töröld ki. Gondolom ismered a programokat a gépeden??

2012. febr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Theorba válasza:

Első körben ellenőrizd a Szemetest az asztalon. Lehet, hogy van benne néhány dolog, csak éppen nincs kiürítve. Ürítsd ki.


Aztán az előző hozzászólótól eltérően, én nem a programok törlését javasolnám, mert nagyobb az esélye a félrenyúlásnak, hanem a Dokumentumok között keresgélnék, mi fölöslegeset találsz. Képek, Filmek, Zenék.

Ha ezek közül törölsz, nem okozhatsz nagy bajt.

Csak a kukábahelyezést követően ne felejtsd a Szemetest ki is üríteni.

2012. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!