Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék Ebayről vásárolni...

Szeretnék Ebayről vásárolni dolgokat, vajon ha Amerikából vagy Angliából rendelek azt megkapom, pedig a szállításnál nincs feltüntetve pl. Europa, hanem pl. csak United Kingdom?

Figyelt kérdés
Most kezdenék ebayezni,teljesen amatőr vagyok még!Nagyon sok jó dolgot láttam ebayen ami árban megfelelő számomra,de amikor rányitottam a termékre azt írta,hogy mi a location és post: pl. United Kingdom. Honnan tudhatom,hogy ha pl. Amerikából,Angliából vagy pl.Németországból akarok rendelni,akkor azt nekem ki is postázzák ide.Vagy minden termék alatt nézegessem hava postáznak?Mi van ha nem tünteti fel? Nem is érdemes meg "bid"elni azt a terméket ahova csak azt írják pl. United Kingdom?
2012. febr. 20. 12:44
 1/2 waland ***** válasza:
Ha be van állítva, hogy Magyarországról nézed, akkor kiírja, hogy egyeztess az eladóval a szállításról, vagy hogy nem rendelhető innen. Ha az van kiírva a szállításhoz, hogy FREE Standard Int'l Shipping, akkor hozzák ide is, ráadásul az árban benne van a posta, ha pedig valamekkora összeg és Standard Int'l Shipping, akkor annyiért szállítják ide. Ha valamelyik eladó nem szállít Magyarországra, attól még meg lehet próbálni meggyőzni, hogy mégis küldje ki, főleg ha a termék megér egy kis pluszköltséget akár.
2012. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. febr. 20. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!