Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » E-bayről minden gond nélkül...

E-bayről minden gond nélkül megjönnek amiket rendelnek?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már onnan valamit?És ha igen akkor minden simán ment?Mennyi idő alatt jön meg a rendelt áru?
2012. febr. 20. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Európán belülről érdemes vásárolni, például Anglia, Németország.

USA-ból nem, mert lassú és még vámot is raknak rá egy piti értékhatár felett.

Kínából (Hong Kong) ne rendelj, akármilyen kedvező is az ár. Egyrészt rohadt lassú, mert ingyenes szállítás esetén a legolcsóbb postai módszert választják, másrészt könnyen eltűnhet, lutri az egész. Én rácsesztem Hong Konggal, de a pénzemet visszakaptam.

Tehát Európán belülről okés rendelni.

2012. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi a választ:) Csak attól félek,hogyha rendelek és nem jön meg az áru vagy gond van akkor nem kapom vissza a pénezem.
2012. febr. 20. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszakapod, van olyan hogy "eBay buyer protection"

Olvass utána, ha kétségeid vannak.

2012. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nyugodtan rendelni Hong Kongból is, de csak ésszel.

Egyrészt kérni kell biztosítást, másrészt jól meg kell nézni az eladót és a terméket, mert ha valami nagyon olcsó, az lehet, hogy hamisítvány.

Ettől függetlenül lehet jó cuccokat venni távolkeletről.


Én már legalább 50 cuccot vettem eBay-en (10 év alatt), ebből talán kettőt Európából, többi USA és távolkelet.

Hong Kongból legalább 10-14 nap (gyakran több), míg ideér a csomag, de USA-ból is volt már, hogy a novemberben megrendelt könyv januárban ért ide.

Eddig kétszer volt, hogy eltűnt a postán a cucc, egyik alkalommal visszakaptam a pénzt, másik alkalommal újraküldték az árut.

Szívni pedig csak egyszer szívtam: vettem egy 16GB-osnak állított pendriveot, ami igazából csak 2GB volt és lassú, de azzal sem buktam sokat.

Nagyon amúgy nem tudod megütni a bokád, mert ott az eBay buyer protection: ha nem kapod meg a cuccot, eBay visszafizeti a pénzt.

2012. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jött már Angliából, Kínából is mindenféle, és mindenféle biztosítás nélkül is.
2012. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!