Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet átállítani a...

Matias24 kérdése:

Hogyan lehet átállítani a Facebook-on a hivatkozásokat amiket kedveltem / lájkoltam hogy ne csak én lássam?

Figyelt kérdés
Olyan oldalakon mint pl.: Demotiváló, 2perc.blog.hu -n kedvelek egy képet és azt kiteszi az üzenőfalamra hogy xy kedvel egy hivatkozást, de csak én látom. Nem tudom hol lehet átállítani. Ebben kérném a Segítsetek!
2012. febr. 20. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

alapértelmezett beállítás szerint mindenki lássa, ha rámész a profilodra és azon belül az üzenőfaladra akkor elméletileg ki kellene hogy legyen írva...


de viszont ha babráltál a beállításoknál akkor fobfelső sarokban lenyíló fülben adatvédelmi beállításoknál tudod átállítani hogy mi az amit mindenki lát mi az amit csak ismerősök és mi az amit csak te.

2012. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!