Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha regisztrálok egy fizetős...

Ha regisztrálok egy fizetős letöltő oldalra és ha semmit nem töltök le, azért is kell fizetni?

Figyelt kérdés

egy idegen nyelvű letöltő oldalra regeltem, de sehol nem láttam h fizetős lenne... ja és nem a saját nevem és címem adtam meg, mert nem magamtól kellett beírnom a címem hanem ki kellett választani (legördülős volt), és nem volt benne Hungary. És teljesen más címet is adtam meg, és nevet, mivel nem fogadta el az ékezeteket.

Le tudják ellenőrizni? Kifizettetik velem? írtam nekik h téves, és sztornó, de a levelemet visszadobta a rendszer... És a legszebb az hogy nem tudom magam törölni!


2009. jún. 5. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, szarni rá.
2009. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha már regisztráltál, akkor fizetned kell érte.
2009. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha nem utalom át a pénzt? totál más címet és nevet adtam meg...
2009. jún. 5. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok oldalon kérnek nevet, címet stb... nem mindig van jelentősége...olyankor jobb megadni valami fals adatot, nehogy visszaéljenek vele.

Ha le tudtad tölteni, akkor nem kell fizetni.

Általában ha fizetős valami, akkor előbb fizetni kell, után tudod csak letölteni.

2009. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem töltöttem le semmit, és nem is szeretnék... és fizetni sem. Mikor regisztráltam, sehol nem volt feltüntetve hogy fizetős lenne az egész!
2009. jún. 5. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként melyik oldal ez?
2009. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
opendownload.de
2009. jún. 5. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ide nyugodtan be lehet regisztrálni valótlan címmel is.

Itt csupa freeware (ingyenes, szabadon terjeszthető) dolog van fent, amiért amúgy sem kérhetnének pénzt.

max. Azért kell a cím és név, hogyha van fórum, akkor látszódjon a név, esetleg később majd spam-eket (kéretlen leveleket) küldjenek az e-mail címedre...


Tehát nyugodtan töltsél le bármit ami megtetszik.

2009. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindent! Utolsó válaszolónak: tudnál többet segíteni privátban? elküldöm a részleteket. Köszönöm előre is!
2009. jún. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!