Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook miért nemküld a...

A Facebook miért nemküld a freemail-emre jelszóemlékeztetőt? Meg úgy egyáltalán semmit?

Figyelt kérdés
Megváltoztattam a jelszavam,túlsok karakterből ált és elfelejtettem.. a freemailre nem jön semmi hiába irja hogy 30 percen belül megy az email aminek egy kódott kellene tartalmazni,semmi..spam között sincs.Aztán rámentem arra h nem férek hozzá az emailemhez oda beirtam egy másik email cimet(freemail)választanom kellet 3 ismerőst akiknek majd küld a facebook kódokat és nekem tőlük bekell szereznem stb.. csak hogy ott a bibi h irja hogy ellenőrizzem a megadott email cimemet mert ott találom a következő lépést de ott sincs semmi 0 levél se spam semmi. Mostmár csak abban bízom,hogy eszembe jut a jelszó,feltéve ha még az a jelszó és itt a következő kérdés,szerintetek még ugyanaz a jelszó?? mert ha nem,akkor ne probálkozzak már feleslegesen.. Kérem valaki segitsen pls nem akarok új facet.
2012. febr. 21. 03:12
 1/9 anonim ***** válasza:

fordítva ülsz a lovon,

nem a face akarja,hogy te a tagja legyél,

hanem te akarsz facezni,


ezért kicsit röhejes,hogy te kérsz rajtuk számon dolgokat ,pl,hogy miért nem küld neked ezt ,meg azt

2012. febr. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:

Küld értesítőket a Fb, nekem a gmail-emre érkeznek a cuccok, viszont a Freemail-esek valóban nem kapnak mostanában. Szerintem a Freemail-ben van a hiba.

Nyiss egy gmail-es postafiókot, írd át a Fb-ban az e-mail címedet arra, akkor majd kapod az értesítőket.

2012. febr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Én meg azt nem értem,hogy te minek írtál ide.A kommented nem válasz a kérdésemre.


2.válaszoló:Ha nem tudok belépni a fb-ba hogyan változtassam meg az email cimet? Talán még annyi esélyem van,hogy a freemailemet átirányítom egy gmail re nem?

2012. febr. 21. 12:30
 4/9 bánomisén ***** válasza:

Hiába irányítod át, a Fb. akkor is a freemail-re küldi és az küldi tovább a gmail-re. Az utóbbi műveletet már nem "látja" a francbukk.

Úgy tűnik, másik fiókot kell nyitnod, vagy írj a facebook-stábnak, hogy gondod van.

2012. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem Köszi a választ. Még 1 kérdésre nem válaszoltatok: Szerintetek még ugyanaz a jelszavam? úgyértem nem változott meg mióta rákattintottam mindenféle elfelejtett jelszó,jelszóújítás opcióra? mert ha nem akkor még próbálkoznék! ( ha beirom az ez előtti jelszavamat akkor azt irja hogy ekkor és ekkor megváltoztatva ezen a gépen,erről a hálózatról.)tehát úgyfest hogy azt a jelszót kellene beirnom amire megváltoztattam csak biztos akarok benne lenni hogy ne próbálkozzak feleslegesen.
2012. febr. 21. 13:14
 6/9 bánomisén ***** válasza:
Így még nem jártam, tapasztalatom nincs benne, de szerintem egy próbát megér.
2012. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azóta már jólett betudok lépni:D
2012. márc. 4. 20:36
 8/9 anonim válasza:
hogy csionáltad meg ? nekem is hasonló a problémám azért érdekel:$:)
2012. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt 1másik kérdéshez írtam ki,de akkor bemásolom ide is hátha segít.


Válasz:


Nekem is ez volt a problémám!2 hétig mindennap jelszót kértem,először nem küldött semmit pár napig,utánna ha küldött,akkor az érvénytelen volt.Rájöttem hogy miután megkaptam az érvénytelen kódot,várnom kell 24 órát míg újra kérhetek, DE akkoris csak úgy ha előtte kitörlöm a böngészési előzményeket,(autómatikus űrlapkitöltés opciót is kikell pipálni!"nekem google chrome van")utána rámentem az elfelejtett jelszó opcióra,beirtam az email címet. kértem új jelszót,és megint kitöröltem az előzményeket. És lám,fél órán belül jött a a kód amivel betudtam lépni. Szóval szerintem az volt a baj nálamm,hogy több email cím is benne volt az űrlap ban,amihez azonos nevű fiók tartozott. Próbáld meg ezt az eljárást hátha sikerül.

2012. ápr. 24. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!