Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs hang a youtube-on...

Miért nincs hang a youtube-on és a többi videón amit böngészőben nyitok meg?

Figyelt kérdés
Bármilyen böngészőben próbálok videót nézni ez legyen akár : youtube vagy vimeo,nincsen hang.Ha minden max hangerőn van youtube hangfalak és vezérlőpultba a hangerő akkor hallani nagyon halkan de azt is úgy csak ha odateszem a fülem a hangszóróhoz. mi lehet a baj? valami plugin lehet hibás próbálkoztam sokmindennel már ujraraktam a flash playert stb...
2012. febr. 21. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
csak a böngészőben nincs hang? számítógépen lévő zenével nincs gond?
2012. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincs.
2012. febr. 21. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:

uninstalláld a google chrome-ot, majd intalláld fel újra. telepítsd fel hozzá a flash playert is, a hivatalos honlapról:

[link]

2012. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ,de sajnos semmi változás :S
2012. febr. 21. 10:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Se Mozillába se Internet Exploerben nincs hang lehet hardveres gond lenne? Mert volt már egy rendszer újrarakás is és utána se volt jó.
2012. febr. 21. 10:51
 6/7 anonim válasza:

nekem ugyanez a problémám

tegnap még semmi baja nem volt és ma ugyanígy elment a hang vagyis úgy lehalkult h max hangerőn csak nagyon halkan lehet hallani

sztem újrarakom a gépet úgyis már akartam mostanába :)

2012. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nekem már több hónapos probléma ez azóta ujra raktam a gépet de semmi változás :/
2012. márc. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!