Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom HP laptopomon,...

Miért nem tudom HP laptopomon, W7-en Google Chrome böngészővel nézni az RTLKlub Most-ot?

Figyelt kérdés

-W7 Home Prémium 64Bit

-Memória 3GB

-Service Pack 1 rajta

-Microsoft Silverlight legujabb, 5.0.61118.0 verziója letöltve, frissitése automatikusra beállitva

-K-Lite Codec Pack Full változata letöltve

-Adobe Flash Player 11 ActiveX-64-bit verzióját használom

-A Google Chrome ugye automatikusan frissülve

és mégsem megy.

A régebbi XP-s laptopomon Google Chrome-n Flash és Codec Pack nélkül is megy.



2012. febr. 22. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
chrome://plugins alatt is megtalálod a silverlightot? A codec packot szerintem kár volt felraknod.
2012. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ott van a pluginok között, bekapcsoltan.

A K-Lite Codec Pack-ot kitöröljem?

2012. febr. 22. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg kérlek, hogy így, hogy bekapcsoltad a plugint, működik-e az RTLKlub Most? Ha igen, akkor ne csinálj semmit, élvezd. Ha nem, akkor kérlek nézd meg, hogy a többi böngésződben (IE9,?) működik-e a silverlight.

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy a codec pack okozná a problémát, de általában nincs szükség ilyenekre, ahogy ezt te is írod, XP-n sem kellett. Ilyen helyzetben csak bezavarhat szerintem.

2012. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!