Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható az ilyen átalakítás...

Megoldható az ilyen átalakítás? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van nekem egy Cyberlink Power DVD 2010 Ultra Mark II nevű programom.Filmeket szeretnék nézni 3D-ben.Ez a program képes arra, hogy a 2D-s filmeket megjeleníti 3D-ben.Itt egy link, hogy érthetőbb legyen( 3 oldalas, katt mindig a következőre): [link]


Szóval azt szeretném ha bármilyen videót(akár a youtubéról letöltött videoklippet, vagy egy 1992-es filmet) meg tudjak nézni e program segítségével 3D-ben.A monitorom led monitor, a típusa: SAMSUNG S22A300N


Nemrég voltam moziban megnézni egy filmet real 3D-ben és ott kaptam egy szemüveget,aminek a lencséje olyan mintha szürke lenne, a szemüvegszárakon "master image" felirat van.De van nekem még egy papírból ciánkék vörös szemüvegem is, ha ehhez van vmi konvertáló az is jól jönne.


Érdeklődtem már a Media Marktban is , de ott nem segítettek, mert nem tőlük akartam megvenni tvhez való szemüveget(mert akkor tv-t is kéne vennem) de én abból akarok gazdálkodni a i van.


Lehet, hogy fontos van a gépen NVIDIA 3D VISION


Köszönöm, ha végigolvastad, és remélem használható választ fogsz adni.


2012. febr. 22. 15:27
 1/1 anonim válasza:

Ott van a leírás 2. oldalán, hogy sajnos ehhez is 120Hz-es monitor kell. 3D Vision-hoz is az kell (+ külön hozzá való szemüveg), de asszem az játékokhoz való.

Amúgy van fent youtube-on 3D-s videó amihez lehet használni a különböző cián-piros, zöld-piros, stb. szemüvegeket.

Ja, és te hazavihetted a szemüveget moziból? Én megkérdeztem Miskolcon a csávót, gyakorlatilag lehülyézett. 600Ft körüli volt pedig a külön ár, ennyiért sztem sok egy 2 órás bérleti díj... -.-

Ez elvileg egy After Effects-es konverzió: http://www.youtube.com/watch?v=g7ps5TWzJ-o&list=FLMufAs_SGWV..

Nem tom milyen minőségű lehet... De van olyan videó aminél lent a csíkban ki lehet választani, hogy milyen szemüveged van és arra állítja be.

2012. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!