Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meglehet azt valahogy csinálni...

Meglehet azt valahogy csinálni, hogy a borítóképemet a Facebook-on ne tudják megnyitni (lementeni)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megtenni. Még csak nagy tudás sem kell hozzá, hogy lementsék. Esetleg azt lehet emgcsinálni, hogy ismeretlen ne lássa, de nem tudom, hogy ez megvan-e írva a f...szbúkban.

A lényeg, ami látszódik valakinek, az lementhető.

2012. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az interneten jóformán semmilyen ilyen tartalmat nem lehet úgy lekorlátozni, hogy ne lehessen lementeni.

Ugyanis a böngésző hogy jeleníti meg?

Letölti.

Amikor pedig már lent van a kép/állomány a felhasználónál, akkor azt csinál vele, amit akar.


Ha nagyon nem akarod máshol látni, tegyél bele vízjelet. Nem lesz lehet annyira szép, de talán kevésbé fognak szórakozni vele.

2012. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak mert pl a profilképeknél lehet olyat csinálni, hogy csak én láthassam, és ne tudják megnézni az albumot.

Még nem csináltam meg ezt az idővonalat, megcsinálnám, ha lehetne ilyet csinálni...


Mi az a vízjel?

2012. febr. 23. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmi: [link] :)


Hát, a profil képnek is úgy nincs sok értelme, hogy ha senki nem látja, de te tudod.

Sajnos ilyet nem lehet, de előbb-utóbb úgyis timeline lesz.

(Borítót pedig nem kötelező feltenni.)

2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!