Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti vissza a filmet?

Miért nem tölti vissza a filmet?

Figyelt kérdés
Találtam már ilyen kérdést, elolvastam, nézzem meg hogy korlátolt-e stb. De angol a program, és nem tudom hogy melyikre kattintsak. Help?!
2012. febr. 24. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egész dolog ott kezdődik, hogy az internetszolgáltató Aszinkron internetkapcsolatot értékesít, vagyis a FELtöltési sebesség nevetséges töredéke a LEtöltésnek.


A másik dolog maga a torrent rendszer. Ez sem tiszta p2p, hanem szerver-kliens architektúra. Van egy tracker, amire bejelentkezik a kliensed, és elküldi neki a torrentjeid adataid, valamint megméri az internet kapcsolatod jellemzőit is. Amennyiben talál egy másik letöltő klienst, akihez tudja a te kis alacsony áteresztőképességedet kapcsolni, vagy legalábbis hajlandó hozzád kapcsolódni a náladnál sokkal gyorsabb és preferált feltöltők mellett, úgy elindul nálad is a feltöltés is.


Ez ilyen egyszerű dolog, nem kell ide angol kézikönyv, hogy meg lehessen érteni.

2012. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ettől függetlenül ugyanúgy szar az arányom és ki fognak b*szni ha nem csinálok valamit..Amúgy köszi a választ.,
2012. febr. 24. 10:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg egy idő után ezt írja ki a program, pedig RENGETEG hely van, ahova mentheti a filmet. [link]
2012. febr. 24. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tölti vissza, mert nem tölti senki (vagy másokat preferál).
2012. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Khm.. 1.6.1... RatioMaster miatt hamarabb is kidobhatnak.
2012. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!