Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Profi torrent feltöltők!...

Profi torrent feltöltők! Hogyan tudom ugyanazt a filmet/ e-bookot, stb. torrent fájlt egy időben több torrent trackerre feltölteni úgy, hogy a letöltők/a tori oldal adminjai ezt ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy több tori oldalon is benne van a szabályzatban, hogy ha feltöltök egy torrentet, azt máshova ne tegyem fel! Könyveket szoktam beszkennelni, a legújabb bestsellereket, ezt szívesen megosztanám több tori oldalon is másokkal! A feltöltésnél ugye létrehozok egy torit az eredeti fáljból, ahová be kell írnom a trackert, ezt töltöm föl az adott weboldalra. Az itt generált torit majd letöltöm és megnyitom a kliensben, ezt fogják a többiek megtalálni. A kérdésem az, hogy csináljam, hogy X torrent oldalról letöltők ne vegyék észre, hogy másik trackerre is ugyanazt a fájlt feltöltöm? A piratebay-nél szoktam látni a kliensben, hogy jó pár tracker be van írva....ezt akarom elkerülni. Most több partcíción van meg ugyanaz a fájl emiatt, mert nem tudom másképp csinálni, a kliensben ugyanaz a tori duplán szerepel, a különböző trackerek miatt. Emiatt kevés a hely a winyón....
2012. febr. 27. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Például ahelyett, hogy ész nélkül duplikálod az adatokat, használhatnál symlinkeket is.
2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell több partícióra tenni, torrentkészítésnél duplán csinálod a dolgokat, tehát csinálsz 2 torrentet, az egyikben megadod trackernek mondjuk a bithument, a másikban az ncore-t, és ugyanúgy menni fog a feltöltés, elég az az 1 fájl.
2012. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És egy mappába tegyem az összeset? Pl. egy e-book pdf, mellette a 4 torrent file - ha 2 trackerről van szó.....mert lesz 1 torrent file, mikor torit készítesz, és egy, amit az oldalról letöltesz, megadva az elérési útvonalat....vagy töröljem ki az első torikat, amiket én készítettem a klienssel?
2012. febr. 27. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!