Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan ledob a netem,...

Folyamatosan ledob a netem, miért?

Figyelt kérdés

Néha egyáltalán nem csinálja, de általában pár percenként teljesen ledob, ilyenkor ha kihúzom kábelt ill. visszadugom akkor jó lesz egy ideig (van mikor csak pár percre), routeren próbáltam slotot váltani de mindegyiknél csinálja, és csak velem, előző gépemmel is csinálta.


A netkábelem toldva van, nem tudom ez számít-e.


2012. febr. 27. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Modem hiba?
2012. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De csak az én gépemnél ?.. meg az előzőnél ? Másik 3 gépnél nem csinál ilyeneket.
2012. febr. 27. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

A szolgáltató és a router vagy a router és a géped között szakad meg a kapcsolat?


Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy pl. megpingeled a routert, amikor nincs net, illetve megpróbálsz bemenni a beállításaiba a böngészőn keresztül.

2012. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugye nem smc router?
2012. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te azt nem írtad, hogy hány gépeden van probléma. Ha csak az egyik szokott érdekeskedni, akkor hálózati kábel hiba.
2012. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köztem és router között, többi gépnél nincs ilyen,

tp-link: TP-WR340G / GD


Tehát valószínű, hogy a kábellel lesz a gond ?

2012. febr. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!