Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon azt látom, hogy...

Ha facebookon azt látom, hogy nincs fent az egyik ismerősöm, de közben pl. egy közös ismerős képére rányomta, hogy tetszik neki, az azt jelenti, hogy láthatatlanná tette magát chaten? Vagy lehet más (pl. technikai) oka is? Nem vagyok képben a FB-kal.

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fenn van, de chaten offline
2012. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz.

Bár nem örülök a válasznak, mert ez azt jelent(heti), hogy nem akar velem beszélni. Mindig elmondja, hogy ne gondoljak erre, nem ez az oka, de mindig erre gondolok. :(

2012. febr. 28. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
csak te vagy a világon, körülötted forog a világ, mi? te az élet alapvető dolgaival sem vagy tisztában...
2012. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huhhh... alapból úgy gondolkodom, hogy megy a zöld kéz, ha valaki válaszol egy kérdésemre, de most rájöttem, hogy vannak kivételek.
2012. febr. 29. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
ezt úgy értsd, hogy nem csak veled foglalkozik az ismerősöd, vannak mások is, van más dolga is, nem kell semmiféle összeesküvés elméleteket szőni...
2012. febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz, így már azért máshogy hangzik. :) Ment is a zöld kéz. És persze, belátom, igazad van.
2012. febr. 29. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:

bocsi hogy így leugattalak, csak néha kötözködős hangulatomban vagyok...

ezt azért NE zöldkezezd, mert nem azért írom

2012. febr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!