Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome-ban ha sok...

A google chrome-ban ha sok könyvjelzőm van, hogy tudok azoknak a legaljára menni? Egy vagy két gombos megoldás érdekelne ha létezik ilyen, az egérrel lapozásra rájöttem magamtól is! =)

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg az "end" gomdot (nyilak felett).

ha rendezni akarod a könyvjelzőket akkor mappázd őket

2012. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sem az END, sem pedig a PAGE DOWN nem működik! :( A rendezés az, amit meg szeretnék úszni! =) ( csak végső esetben )
2012. febr. 29. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megjelennek a könyvjelzők, akkor az alján van egy lefelé mutató nyil, vidd arra az egérnyilat, tartsd rajta és rohamosan a végére érsz!

Másképpen nem lehet.

2012. febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, eddig én is az egérnyilas verziót használtam aztán csodák csodája viccet félretéve tök véletlenül a legaljára ugrott. Bár nem tudom másnak fontos lehet-e, de én mindenesetre leírom a megoldást:


Szóval, nálam a könyvjelzők egy kupacba voltak pakolva egy KEDVENCEK nevezetű mappába a chrome-on belül, amit a könyvjelzőkezelővel csináltam. Lényeg a lényeg, ahogy előttem van a sok könyvjelző egymás alatt, a legfelsőre csak ráhúztam az egér nyilat és kattintás helyett megnyomtam a billentyűn a "FELFELE nyilat" és csodák csodája ott volt a legalján.... ENNYI ! :D Nem tudom, hogy működnek itt a dolgok, de elvileg zárható a kérdésem, mert megvan a megoldás! Köszönöm !

2012. márc. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!