Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok idővonalat...

Miért nem tudok idővonalat csinálni a Facebook-on?

Figyelt kérdés

Mert itt( [link] hol lehet csinálni?

Mert én nem találtam meg eddig.


2012. febr. 29. 16:37
 1/4 anonim válasza:
Elvileg az alul az Alkalmazás melletti kockában kell lennie egy zöld négyzetnek, amire rá kell kattintani, és akkor átvált idővonalra. De ha nem rég regisztráltál, akkor valószínű, hogy azért nem jelenik meg, csak 1-2 hónap múlva fog. Előfordul, hogy olyanoknak sem mutatja, akik évekkel ezelőtt regisztráltak, ott akkor nem tudom, mi a baj, de idővel meglesz vagy átvált magától.
2012. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor az lesz a baj hogy még nem rég regisztráltam. :(

De nagyon szépen köszönöm a választ. :)

2012. febr. 29. 16:53
 3/4 anonim válasza:
Menny egy olyan ismerodod oldalara akinek van idovonala es kiirja majd hogy idovonal beszerzese!! Es katt!! :))
2012. febr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
miert sietsz vele? en most orulnek ha vissza tudnam allitani normalisra. Nemreg allitottam idovonalra es minden lassabban mukodik :)
2012. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!