Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on megtudom nézni...

Youtube-on megtudom nézni hogy melyik videókhoz írtam kommentet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha emlékszel arra, hogy melyikhez irtál kommentet, vagy lementetted azt a linket, vagy a Keresés-ben megtalálod, akkor meg tudod nézni.

De ha arra gondoltál, hogy profilodban komment-lista utján akarod, akkor ne erőlködj, mert ilyen nincs.

2012. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen meg lehet nézni,be kel állítani, hogy megjegyzéseket a videókhoz megjelenítse.Ha eddig nem volt beállítva, akkor sajnos azokat nem tudod "listáról2 megnézni, de az utána következőket azokat igen.
2012. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leirnád milyen uton?
2012. febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem az új csatorna megjelenítés van beállítva úgyhogy úgy mondom.A hírcsatorna lapon katt a "Beállítások" szürke gombra és ott a legfelsőre,"Csatornával kapcsolatos megjegyzések engedélyezése "., aztán "Alkalmaz" gombra.Ha a hírcsatornán lefelé görgetsz és látod a videókat ott figyeld hogy alul apró betűvel a csatorna avatar-képed után az van hogy "XY(a csatornaneved) hozzászólása: blabalbla".Ez akkor van így ha előbb mondjuk tetszikelted majd a kedvencekhez adtad a videót és csak harmadiknak fűztél hozzá megjegyzést.De ha előbb írtál hozzá hozzászólást, akkor katt a videó indexképének másik oldalán jobb oldalt levő "+1 további" gombra(az egyes helyén más szám is állhat).


Nekem még az is be van állítva, hogy "Beállítások"(jobb oldalt fölül, a kijelentkezés fölött kettővel)---> Megosztás, és itt "A Youtube-on" felirat alatt mind a 6 kocka(amiből 2 automatikus szóval te csak 4et tudsz bekattintani, de 2+4=6).


Nekem így sikerül megnéznem, hogy hová fűztem megjegyzést.Remélem érthető választ adtam, ha nem akkor bocsánat, de ettől tisztábban nem tudom elmagyarázni.Szép estét.

2012. febr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit leirtál nekem momentán kissé bonyolult, de megvárom, mig automatikusan átállitja a YouTube servere mindazoknak, köztük nekem is, akiknek még a régi felület jön elő
2012. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és most h leírtad h mit hol találok, megtaláltam a kommentjeimet meg a tetszikelt videókat is, szóval automatikusan sztem ez van beállítva, csak találjon rá az ember. :) Köszi még1x! ;)
2012. márc. 1. 17:24
 7/8 anonim válasza:

Héj, srácok! Most segítsetek nekem Ti! Olyan program kellene ami emberi hangot csinál, hogy jobban megértsétek itt van egy videó, na ilyen végeredményt szeretnék.

Ha vmit nem értetek akkor írjátok le, hogy mi az.


http://www.youtube.com/watch?v=3mc0ZXt_egw&feature=related

2012. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!