Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakinek valami ötlet? Nem...

Valakinek valami ötlet? Nem tudom mért ilyen (mobilnet)

Figyelt kérdés
Egy hónapra veszek mindig 3 gigás netet eddig általában 21-70MB fogott le róla az egy hónap alatt. Az utolsó előtt volt egy 300 MB aztán meg nem bírta a hónap végéig. mmorpg-vel szoktam játszani, ami régen szinte nem is szedett le róla semmit. Most meg hétfőn vettem újra net jegyet és már 600 MB lement róla :S Pedig nem torrentezek nem tudok semmilyen letöltésről, amikor csak böngésző megy videók nélkül akkor is láthatóan megy felfele a mutató, régen alig észrevehető volt, hogy használom a netet eddig nem ilyen volt. Néha-néha 1-2 órát játszok két másik mmorpgvel is az utóbbi időkben azok ennyit szednének le míg a régi szinte semennyit? Nem értem :/ De nem lenne jó ha 2 hét múlva már mehetnék megint fizetni netért. Valakinek valami ötlet hogy mért vagy hogy van?
2012. febr. 29. 19:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!