Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A bunalti.com most először...

Bathory78 kérdése:

A bunalti.com most először valami vírus (-szerűsége) t dobott a gépemre a "pact is your site! " felkiáltással, és egy vigyorgó smiley-val. Mi lehet ez, hallottatok róla?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Reklám, ne foglalkozz vele.
2012. márc. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó kis reklám, lejött vele együtt egy vírusfigyelmeztető üzenet is, miszerint a C-meghajtótól kezdve több mappa is vírusos. Lefuttattam a vírusirtót, de az nem talált semmit. Érdekes...
2012. márc. 1. 04:06
 3/5 anonim válasza:
Ha a bunalti-t választottad illegális tevékenységeidhet, akkor ne csodálkozz - és ne reklamálj! Ideje lenne, ha minden víruskergető progi felvenné a tiltólistájára azt a szeméthalom s*@r szájtot! ;)
2012. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen álszent duma ez, vazze?! Ha érdemben nem tudsz segíteni, akkor minek okoskodsz?
2012. márc. 3. 17:57
 5/5 anonim válasza:
Nem álszent duma - tapasztalat! ;) Pár éve én is sűrün látogattam, kaptam is ezt-azt meglepetésnek!
2012. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!