Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefoxban a letöltése...

Mozilla Firefoxban a letöltéseket hogy lehet a tálca fölé tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég teljesen újratelepítettem a Mozillámat. Eddig úgy volt, hogy amikor letöltöttem valamit, akkor az nem kis ablakban nyílt meg, hanem a Mozilla ablakában alul, a tálca felett jelezte egy kis téglalapban.

Ezt szeretném valahogy beállítani, de nem tudom, hogy hogy lehet. És amíg ki nem töröltem onnan, addig az ott volt mind szépen sorban.


Előre is köszönöm a választ! Remélem érthető a kérdésem, és nem bonyolítottam túl:)


2012. márc. 1. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem csak kicsire lett összehúzva az ablak, és oda lett taszigálva a tálca fölé.

Vagy valami kiegészítő lehetett, de azokat nem ismerem. Pár éve már Operázok. Azt még nem kellett újratelepíteni.

2012. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebbi Firefox-ban mindig a jobb sarokban, ki ablakban jelentek meg a letöltések. Már régóta nem így van, bal felső sarokban van általában.

Eszközök/Beállítások, itt Általános, "A Letöltés párbeszédpanel megjelenítése letöltés közben". Ezt bejelöltem.

2012. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem a párbeszédpanelre gondolok.

Az újratétel előtt nem a párbeszédablak jelent meg, hanem a tálca felett, a Mozilla ablak alján egy "csíkban" jelennek meg a letöltések...úgy, mint a párbeszédablakos letöltésnél, csak ugye nem ott.

2012. márc. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!