Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet közösség...

Facebookon hogy lehet közösségi oldalt létrehozni? Pl. Idézeteknek/vicceknek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 15:20
 1/7 2xSü ***** válasza:

- Főoldal > Lábléc (azaz görgess le egészen az oldal aljáig) > Oldal létrehozása.

- Oldalsávban az Oldalakra kattintva ugye megnyílik az oldalaid listája ( [link] ). Itt a jobb felső sarokban van egy „+ Oldal létrehozása” gomb.

- [link]

- [link]

2012. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, eddig eljutottam, de itt mit kell választani, egyszerűen nem találom a helyes kategóriát
2012. márc. 1. 15:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ami azt illeti, itt akadtam el
2012. márc. 1. 15:42
 4/7 2xSü ***** válasza:

Akkor miért nem azt kérdezed?


Nos természetesen azt a kategóriát kell választani, ami leginkább megközelíti a valóságot.


A példa ezek szerint nem példa, hanem konkrét eset. Idézetek és viccek… Nézzük:


Az oldal egy fizikai helyhez, vagy üzlethez kötődik? Nagyon nem.

Cégről, intézményről, szervezetről van szó? Cseppet sem.

Márkáról vagy termékről van szó? Ez is kilőve.

Előadóról, zenekarról, vagy közismert emberről van szó? Nem.

Szórakozásról van szó? Igen.

Ügyről vagy társaságról? Társaságról nem, de az ügy még akár belefér…


Szórakozáson belül kimondottan vicc, idézet kategória nincs. Szerintem ami leginkább megközelíti a tartalom témáját az talán a Magazin lenne (végül is itt egy rendszeres időközönként tartalmat adó szolgáltatásról van szó.) De én személy szerint az ügy-et választanám. Ez tulajdonképpen jó a kategóriába nem sorolható tartalomhoz.

2012. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. márc. 1. 18:42
 6/7 anonim válasza:
en ugy csinaltam, hogy elöször csinaltam egy teljesen normalis kamu nevvel egy facebookot, es utanna mmikor bejelentkeztem, átváltoztattam a nevet amire akartam , és ... ennyi :)
2013. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!