Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok is kétvállra fekteti...

Nálatok is kétvállra fekteti a procit az Időkép?

Figyelt kérdés

Amikor betöltöm az Időkép.hu/előrejelzés-t, a processzort 100%-ra terheli. (Pentium 4, egymagos, 2,6 GHz,). Talán a rengeteg reklám miatt? Egy-két évvel ezelőtt még egy 3-as gépen (700 MHz) 32 MB-s videókarival is simán ment! Most pedig az egész gépet fékezi. Esetleg van-e valakinek ötlete a megoldásra?

Az, hogy ne nézzem azt az oldalt, már bennem is felmerült, gépcserére egyenlőre anyagi okok miatt nem kerülhet sor.



2012. márc. 2. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem terheli a gépet az időkép. Nem fut esetleg valami a háttérbe ami nagyon leterhelné? Ha tényleg az hirdetések miatt lenne akkor töltsd le ezt: [link] Ez nagyábból letilltja a hridetéseket
2012. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem fut semmilyen más program a "háttérben", már megnéztem a futó alkalmazásokat, amint bezárom az időképet, a proci kihasználtsága 0-ra esik (0-1% közöt mozog).
2012. márc. 2. 15:53
 3/5 A kérdező kommentje:
A reklámokat nem akarom letiltani, mert egyes oldalak nem engednek be, ha le van tiltva a reklám (pl. orosz oldalak, ahonnan service manual-okat szoktam lekapni egyes javítandó TV-hez, egyéb elektronikához).
2012. márc. 2. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a [link] állította meg a gépet pár másodpercre, meg az aqua.hu volt nagyon lassú.

Opera böngészőt használtam. Mikor áttértem Firefoxra a probléma eltűnt. Próbáld ki más böngészőn is.

2012. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiefoxot használok, de próbáltam már Operával és Chrommmal is, mindegyiknél ugyanaz a helyzet, betölti az oldalt, és ha (nagyon nehezen) megnyitom a feladatkezelőt, akkor az épp aktuális böngésző 95-96%-on terheli a rendszert. (egyébként a firefoxhoz használható, neten található és nagyon jó gyorsítási trükköket is alkalmazom, mégis nagyon lelassítja a gépet az időkép)
2012. márc. 3. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!