Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni ha feltörték...

Mit lehet tenni ha feltörték az iwiwemet és megváltoztatták a jelszómat?

Figyelt kérdés
Hogy léphetnék be?
2008. ápr. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az e-mail címedet nem változtatták meg, akkor kérj jelszóemlékeztetőt. Ha megváltoztatták, akkor küldj egy levelet az info@iwiw.hu-ra és add elő, hogy mi történt. Jó eséllyel segítenek.
2008. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Egy sz@rt, semmit sem csinálnak. Barátnőmnek is feltörték, aztán minden baromságot irkáltak a nevében. Semmit nem lehetett tenni, később pedig törölték a regisztrációját. Ennyi.

Tanulság: nem kell regisztrálni ilyen faszságokra, mint az iwiw. Nekem a legtöbb ismerősöm már törölte magát.

2008. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ELEVE: ahhoz hogy feltörjék és MEGVÁLTOZTASSÁK jelszót, ahhoz tudniuk kell az email cím jelszavát is, mert oda megy az új aktiváló kód!!!

Nekem is feltörték és több levelet írtam az iwiwnek és LÓ-FA-SZT SEEEM csináltak a szemét köcs*ögök!!!

2008. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!