Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor online szeretnék nézni...

Mikor online szeretnék nézni valamit, akkor az esetek többségében kijön egy hibaüzenet: "A kért weblap nem érhető el offline módban. Az oldal megtekintéséhez kattintson a Csatlakozás gombra. " Miért? Nem tudom mit csináljak vele.

Figyelt kérdés

Ha rákattintok a csatlakozásra, akkor kijön egy "telefonos kapcsolat" ablak. Egész pontosan 3 ablak is kijön egyszerre.

A második ablakban ezek vannak:

"Csatlakozás a következőkhöz: szélessávú kapcsolat..." ez alatt pedig "Kapcsolódás a következőn keresztül WAN Miniport (PPPOE)..."

A harmadik ablakban:

"Hiba a következőhöz való csatlakozáskor: Szélessávú kapcsolat" alatta: "Kapcsolódás a következőn keresztül: WAN Miniport (PPPOE)... Hiba: 651: A modem (vagy a csatlakozáshoz használt egyéb eszköz) hibát jelentett. Ha továbbra is ezt a hibaüzenetet kapja, engedélyezheti a naplózást a hiba elhárításának megkönnyítése érdekében. Alul pedig van két gomb: "Újratárcsázás" és "Bezárás"


A T-home-nál van kábel netem, nem értem mit akar tárcsázni és miért kell csatlakozni valami szélessávhoz vagy mihez. Már több mint fél éve ez a netem van és eddig nem volt gond és sose találkoztam ezzel a hibával. Kb. egy hete mindig csak az online dolgoknál jön ki, megavideo és társainál...


Próbáltam több böngészőn is (explorer, chrome, opera) mondjuk a foxot még nem, de nem hiszem, hogy ez böngésző hiba.


Mellesleg nagyon sok film és sorozat részek nem elérhetőek, mindent lekapcsoltak vagy mi történt? Jó pár kérdést végig pásztáztam már itt is, de a megadott linkek 90%-a már nem elérhető... :(



2012. márc. 4. 01:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!