Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetséges az, hogy egy...

Hogy lehetséges az, hogy egy olyan ember fogadta el a facebook-on az ismeretséget, akit én 100%-ig biztos, hogy be sem jelöltem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy feltörték a facebook-omat?
2012. márc. 4. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet, hogy tudathasadásod van
2012. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én már azon se csodálkoznék, de ez tényleg elég fura, hogy nem jelölöm be az illetőt, aztán meg az értesítések között megjelenik, hogy elfogadta a jelölést. Egyébként nem is ismerem, már csak ezért is valószínűtlen, hogy bejelöltem volna.
2012. márc. 4. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
aki erre az oldara ir mindnek feltörték,vagy felakarták,vagy felfogják törni a facebookját! :D
2012. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez valami babona?
2012. márc. 4. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most pont ugyanígy jártam. Felmegyek reggel, erre jön az értesítés, hogy xy elfogadta az ismerősnek jelölést... Már pedig én nem jelöltem be, még csak az adatlapján sem jártam, szóval az sem lehet, hogy véletlenül megnyomtam az "ismerősnek jelölés" gombot. Ezentúl FB önkényesen küldözgeti majd az ismerős felkérést annak, akiről úgy gondolja, hogy ismerhetem? (Mellesleg sok közös ismerősünk van, de ez még nem ok erre...)
2012. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy egy másik ismerősöd ajánlotta ismerősnek? Van egy ilyen gomb, hogy ismerős ajánlása.
2012. márc. 28. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom... De felmentem, ott volt az értesítés, és egyel több ismerősöm lett, sőt, már az üzifalam is tele van az "okosságaival". Mindegy, csak meglepett. Remélem a továbbiakban ilyesmi nem fog történni.:)
2012. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én nevemben meg mindenfélét lájkolgattak, pedig gép közelében sem voltam. Addig mentek ezek a számomra furcsa dolgok, míg jelszót nem válltoztattam.
2012. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is pont ugyan ez volt. Jött egy értesítés, hogy xy elfogadta a felkérésemet, hogy az ismerősöm legyen. Nem volt közös ismerősünk, nem jártam az adatlapján és nem is tudom kicsoda ő.
2012. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!