Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet letöröltetni a...

Hogyan lehet letöröltetni a napiszarról és a puruttyáról a képeket?

Figyelt kérdés
Szóval vki azzal fenyeget, hogy ha nem csinálok neki olyan képeket amilyeneket mondd akkor az erotikus képeimet (a fejem nem látszódik, de a környezet igen és felismernének) feltölti ezekre az oldalakra.
2012. márc. 4. 19:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Jah és olyan képei is vannak amiken ruhában vagyok (és látszik az arcom)... És azt mondta, hogy elküldi azt is meg az erotikusakat is...

Légyszi segítsetek.

2012. márc. 4. 19:13
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg újra, ha már fel is töltötte...
2012. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mit kérdezzek meg?

Nem akarom hogy ezek felkerüljenek a netre. Átvágott az a hülye fasz. Jó nyilván az én hibám hogy küldtem neki, de sz'tem a legtöbb embernek vannak ilyen jellegű képei...

2012. márc. 4. 19:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem fogja feltölteni, nem kell beszarni.
2012. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2012. márc. 4. 20:11
 6/16 anonim válasza:
kuuurváááák
2012. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%
kib*szott nagy k*rva lehetsz. Normális ember nem küldözget magáról ilyen jellegű képeket. Remélem felkerülsz és az anyád is látni fogja hogy miket csinál a kicsi lánya.:D
2012. márc. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak: Nem lehet. Ha oda kikerül valami akkor az ott marad. Megoldották az üzemeltetők, hogy a hatóságok ne tudjanak (ne érje meg nekik) komolyan rájuk ütni, amit tehetnél hogy kéred az üzemeltetőket, de ők azon csak röhögni fognak.


Szerény véleményem az, hogy nem fogja kirakni a képedet. Ha kirakná, akkor nem lenne mivel zsarolnia, és ha jól sejtem neki nem az az érdeke, hogy másoknak megmutassa, hanem az, hogy rá tudjon venni téged arra hogy csináljál neki képeket. Ráadásul fel tudod jelenteni. Most is fel tudnád igazából.


Sovány vígasz, de még azt tudom mondani, hogy még ha ki is kerülnének a képeid valószínűleg lecseng az egész néhány hét alatt, aztán mindenki elfelejti.

2012. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

#7: te gáz vagy. Mégis mitől lesz k.vább az, aki magáról egy meztelen képet küld a pasijának, mint az aki levetkőzik a pasija előtt? Tudod hány párkapcsolatban természetes ez? Főleg azok közt, akik sokat vannak távol egymástól, amolyan hiánypótlásként.


Sajnállak :)

2012. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok!

Kedves 9-es. Látom még csak arra sem méltattad vagy lehet meghaladta az értelmi képességeidet a dolog hogy rendesen elolvasd a kérdést,válaszokat. A csajszi egyetlen szóval sem említette hogy a barátjának küldte. Vagy te ezt hol láttad? A kérdező valszeg egy full vadidegen gyereknek küldte el vagy ha nem is idegen de ha már ilyen bonyodalom alakult ki akkor biztos nem a jó barátja lehetett. A kérdező full hülye, mert ilyen képeket küldözget. Valamint és a legfontosabb dolog hogy senki , ismétlem senki , semmilyen körülmények között ne küldjön meztelen képeket! Ismétlem -normális- ember nem küldözget iylen jellegű gépeket másnak. Világos? Vagy ez is meghaladta az értelmi képességeidet?

2012. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!