Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segits etek! Apukám le kódolta...

Segits etek! Apukám le kódolta a netet. Telefonon akkarok netezni . Meg szeretném nézni h mi a jelszó. Hogyan tudnám?

Figyelt kérdés
meg csináltam azt a "CMD " , "IPCONFIG" - os valamit is de fel juttotam az edimax oldalára és ott ki van csillagozva. !! :'( most is fent vagyook a neten csak kábelesen .
2012. márc. 4. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Telefonról esetleg Wifin keresztül történik? Mert nem írod. Akkor a routerbe kell belépni (1 név-jelszó megadása), majd a vezeték nélküli kapcsolatnál kell átírni a jelszót (még 1 jelszó megadása).


Arra még véletlenül sem gondolnál, hogy minden okkal történik, és ahelyett hogy azért pedáloznál hogy visszaálljon a régi helyzet, inkább megkerülöd és a háta mögött akarsz ügyködni, hátha egyszer lebuksz és mondjuk a telefont is elveszik.

2012. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, nem azért kódolta le ha nem el utazott (meló) és nem akarom közbe azzal hívogatni . de köszi a választ . az edimax oldalán nem lehet a csillagokat el tünteni ?? :'(
2012. márc. 4. 20:07
 3/11 A kérdező kommentje:
jah és igen wifi
2012. márc. 4. 20:07
 4/11 Vadmeggy ***** válasza:
Először tanulj meg magyarul írni, mert nem értelmes amit írsz.
2012. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jóó tudom , létszivees ne kezd el . mert azért írtam h segitsetek nem azért h valmiért el kezdjél cinkelni..... -.-"
2012. márc. 4. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
te kib@szottul hülye lehetsz nem igaz nem tudsz egy normális mondatot leírni
2012. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösziiiii. meg seeee ismersz de máár ki mondasz valamit. neked is valami gondod lehet.. xxdxd
2012. márc. 4. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Beszélj apáddal, mert sose fogsz netezni.

Jah, és igen, írni is tanulj meg, mert jelenleg nem igazén megy. ikszdéikszdé

G.

2012. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szörnyű tényleg hogy el kell olvasnom kétszer hogy megértsem mit akarsz, remélem helyesírási szótárt azért kaptál karácsonyra
2013. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jah egy évre rá...

te meg remélem kaptál egy mű brokit hogy ne itt éld ki a szexuális vágyaidat..;)

pfuuj utálom az ilyen embereket , a karácsonyal kell jönni egyből..

2013. jan. 6. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!