Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be ez az egy...

Eternal-life kérdése:

Miért nem tölt be ez az egy weboldal?

Figyelt kérdés
A khanwars.hu napok óta nem tölt be és nem tudom miért, az az ablak jön fel mint amikor nincs internet, de hát van, és mindenhol máshol betölt :/
2012. márc. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az oldal elérhető. Esetleg valaki letiltotta, hogy ne érd el. Nézd meg a system32/etc/host file tartalmát, ha ott be van írva az oldal címe, töröld ki.
2012. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs közte :/
2012. márc. 6. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
bukta! mert akkor vagy egy rejtett spec. programmal lett letiltva, vagy a Tűzfalon a beállításokban, amikhez nem biztos hogy hozzá férsz
2012. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tűzfalat kikapcsoltam és így sem jó a hugom gépéről sem tölt be, és ha a modemet közvetlenül dugom be az én gépembe úgysem, szal nem a router tiltja le :/
2012. márc. 6. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

nem találsz egyik gépen sem, ezekre a programokra utalást: Hidetools Child Controll vagy Internet Lock

(Rejtett progik között keresd, esetleg a Feladatkezelőben... vmi utalást a jelenlétükre.)

2012. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi :/
2012. márc. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!