Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebook-ról deaktiválom...

Ha facebook-ról deaktiválom magam, akkor visszalehet még csinálni?

Figyelt kérdés
Úgyértem ha deaktiválom magam, de egy hét múlva visszacsinálom (ezt hogy kell?), akkor újra be kell jelölnöm az ismerőseimet, és mindent újból kell, mintha egy új facebook-ot csináltam volna? Pontosan mi is az a deaktiválás?
2012. márc. 6. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A deaktiválás az hogy olyan mindha törölted volna magad.Senki nem lát és nem is talál a kereső sem semmit rólad.Mind ha fent sem lennél.De semmit nem töröl a profilodból ha vissza akarod magad aktiválni.
2012. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezt visszacsinálni?
2012. márc. 6. 20:08
 3/5 anonim válasza:
Ha újra bejelentkezel instant visszarak. (vagy megkérdezi, már nem tudom az új rendszer hogy van) A lényeg az hogy be kell jelentkezni simán.
2012. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vam egy csoport aminek én vagyok az egyik adminja (van más is admin), akokr még ennek a csoportnak ha visszatérek, akkor is leszek admin? Benne leszek még ebben a csoportban?
2012. márc. 6. 20:22
 5/5 anonim válasza:

Hacsak a többi admin ki nem rakott azóta, akkor még admin leszel.

Aki nálam valamely csoportomban inaktiválja magát, azt én szó nélkül kirúgom az adminok közül. Elvégre minek legyen ott admin, ha nem FB tag.

De magától a FB nem fog kirúgni az adminok közül egy inaktiválás miatt.

2012. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!