Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha böngészőt váltok, lehetsége...

Ha böngészőt váltok, lehetséges, hogy megmaradjanak a kedvencnek elmentett weboldalaim, jelszavaim?

Figyelt kérdés

Már párszor előfordult, hogy kiírta egy oldal, hogy elavult böngészőt használok, azt hiszem Windows '97-em van, és ilyenkor fel is ajánlja, hogy töltsek le egy másikat, Google Chrome, Mozilla Firefox, stb.

Ki is választottam a Google Chrome-ot, de azt láttam, hogy eltűntek a kedvencek, meg alul nem volt meg a nagyítás funkció sem. A kis netbookom van, ezért szoktam használni néha, hogy nagyobbra veszem a betűméretet.

És mikor fel akartam jönni ide az oldalra a Google Chrome-mal, láttam, hogy a bejelentkezéshez szükséges jelszavam sincs meg.

Így gyorsan eltávolítottam, most megint a régi Explorert használom.


Melyiket töltsem le szerintetek? Ha a Mozillát választom, ott sem lesz nagyítás funkció, meg ugyanúgy eltűnnek a jelszavak, kedvenc oldalak?


2012. márc. 7. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A böngészők beállításában van lehetőség arra, hogy importáld egy másikból az adatokat. Firefox esetén első induláskor kérdez rá, a Chrome beállításában pedig szintén van importálási lehetőség.


Nagyítás: CTRL+pluszjel, a mínuszjellel vagy kötőjellel kicsinyítesz, míg a CTRL+0 alaphelyzetbe állít.

Vagy nagyítás menü elérhető a Firefox menüsorából vagy Firefox-gombot lenyitva, a Chrome beállításait (csavarkulcs-ikon) lenyitva.

2012. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Windows 97 olyan nincs. Windows 95 és 98 van.

2. Firefox tudja importálni az Internet Explorer kedvenceket

3. Amikor a netbook, mint kategória megjelent, már bővel a Windows XP ment. Miért van a tieden ilyen régi rendszer? Milyen gép egyáltalán?

4. Nagyítani minden böngészőben lehet. CTRL és + jel, kicsinyítés CTRL és - jel.

2012. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek a segítséget!


Igen, XP van, most már emlékszem, hülyeséget írtam.

Samsung N130-as típus.

2012. márc. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!