Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Babilon toolbar, mi ez?

Babilon toolbar, mi ez?

Figyelt kérdés
Érdemes ezt a programot telepíteni és mi az értelme neki hasznos valamire és nem virusos program véletlenül,ezért nem merem telepíteni
2012. márc. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ritka, hogy szükség van bármilyen toolbarra is. Legtöbbször csak a tartalmat szorítják ki, mert feleslegesen pluszhelyet foglalnak a böngésző eszköztárában. Kínálni olyat egyik sem tud, ami miatt megérné használni, ezért is van az, hogy egy másik programra akaszkodva próbálja elérni hogy felkerüljön, vagy sunyi módon magától települ egy toolbar.


Amúgy egyszerű: felrakod, megnézed hogy van-e értelme, és ha nincs akkor törlöd.

2012. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jenci ***** válasza:
Ez egy rendkívűl bosszantó kiegészítő!Ha már fent van,akkor nehéz eltávolítani.A böngésződet veszi célba és enyhén szólva is idegesítő,amit csinál!
2012. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a babilon tools programot nem olyan rossz a föoldalról sok minden elérhető egyszerűen csak kár hogy nem Magyar!
2012. márc. 8. 10:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Jencinek.Bedobod a lomtárba és ott törlöd és már nincs is
2012. márc. 8. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj minek telepítetted ezt a mocskot? Advanced WindowsCadre 5.1 ingyenes verziója szépen kipucolja :)
2012. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jenci ***** válasza:
Bocsi,akkor nem egyről beszéltünk.Amiről én beszéltem az egy szutyok,vírusos szar.És nem ilyen egyszerű eltávolítani.
2012. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jár erre valaki?

Start menü - Vezérlőpult - Prgramok telepítése és törlése.

Az összes toolbarra végződő mehet törlésre?

Bing bar, driverek is?

Köszönöm.

2015. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!