Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállitani Új...

Hol tudom beállitani Új outlook értesitéseket?

Figyelt kérdés
Pl ha szeretnék értesitést kani legújabb videókról,hírekről stb. vagy bármiről amit én személyre szabottan kérnék hogyan és hol tudom beállitani?Egy link sem ártana hogy hol.
2012. márc. 12. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Leirnád érthetőbben, hogy mit akarsz?

Melyik outlookba /expressz, vagy 3003, 2007, 2010/ akarsz értesitéseket és abban beállitásokat? És honnan várod?

2012. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs az értelmetlen kérdésért!Szóval én nagyon kezdő vagyok,most telepitették újra a gépet,eddig volt egy olyan oldal amelyiket megnyittam oda begépeltem sorba hogy miről szeretnék értesitést kapni e-mailbaóen PL friss videók ,UPC direkt hirek ,nógrádi hirek stb,meglehetett jelölni hogy naponta ,hetente ,az összes hirt vagy alegfrissebbet. ide mindig beirtam hogy miről szeretnék értesitést kapni és ha megnyitottam a microsoft office outlok-ot ott napra kész volt minden.többet nemtudok mert buta vagyok,már a kérdésed sem nagyon értettem.BOCS nem te vagy a hibás!
2012. márc. 12. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel az outlook fogalmat használod, ezért a helyzet a következő:


Nem internetes levelezőt használsz, mint pl. gmail, hotmail, freemail, citromail, hanem a netszolgáltatód által a szerződéskötéskor adott email fiókot használod levelezésre, mégpedig ugy, hogy outlook programon keresztül férsz hozzá ezekhez a levelekhez.

Igen ám, de ezek az outlook-ok lehetnek:

-Microsoft Outlook Express, mint ingyenes

-Microsoft Outlook 2003, mint fizetős

-Microsoft Outlook 2007, mint fizetős

-Microsoft Outlook 2010, mint fizetős


Ha ez igy van, akkor az outlook-okban tudod szabályozni a konkrét videoweblapon, hirekweblapon, stb. weblapokon már korábban valamikor bejelölt értesitési kivánalmaidat bejelölni, ha tudod a feladó adatait.

De ha már a weblapon bejelölted ezt a kérést, a hirek jönnek maguktól is, amikor aktuálisan, naponta, hetente, stb. kérted, ugy küldik.

Te azt teheted meg, hogy minden feladó emailra szabályozod a bejövő leveleket a gépedre, melyek az outlook leveleződ által látott emailfiókodba jönnek.

Mivel nem irtad meg milyen outlook-ot használsz, ime a 2003-asra egy lehetőség:

[link]

vagy egy Outlook 2007-esre:

[link]

vagy egy Outlook 2010-esre:

[link]

De ezen értesitések között nem csak a Te különböző weblapokon kért értesitéseid jöhetnek, hanem az egyebek is.

Remélem érthető voltam, ennél részletesebb magyarázattal nem tudok szolgálni.

Most már csak az kell, hogy Te nem ezekre gondoltál.

2012. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Outlook Express-t használsz, akkor itt a sugója:

[link]

De ugy is hozzáférsz, hogy elinditod az Outlook Express-t, majd megnyomod azF1-es billentyűt és előjön a sugója. A keresésbe beirod, hogy mit keresel.

2012. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,nagy segitség volt részemre,és megoldódott a problémán...Egy pipa volt a probláma.
2012. márc. 14. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A zöldkézre kattintásért megdolgoztam.
2012. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm de gondolom a kezdő internetezők így vannak.Sok fogalomról azt sae tudom hogy mi az.Ügyes vagy és köszi
2012. márc. 14. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!