Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » XP telepítés után nincs...

XP telepítés után nincs internet, miért?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem elméletilegt minden drivert,az ethernetet is,de csak wifin keresztül fogom a netet a szomszédtól,mert én hiába dugom a laptopba a netkábelt,nem érzékeli a netet.


HP compaq 6910p laptopról beszélünk!


Egy ilyen hiba jön még fel,

Intel AMT engedélyezését vagy letiltását az illetákes rendszergazdától kérheti

mert jelenleg az intel amt állapota le van tiltva


2012. márc. 12. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

a Hálózati kapcsolatokat beállítottad?

(Internet szolgáltatódnak megadott felhasználó neveddel, jelszavaddal?)

2012. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem,nem tudom hol kell beállítani,de nem is emlékszem a felhasználóra és jelszóra.

Eddig semmi ilyet nem kellett megadnom és ment más laptopokon,most ezen az újon nem akar,nagy nehezen összehoztam legutóbb de nem tudom hogy csináltam.


Amikor telepíteném az eterhnetet,bejön a hardver vagy miylen telepítő és rámegyek hogy kiválasztom a listából és úgy telepítem nem tudom,ott hogy telepítsem. ezért azt írja a telepítés nem sikerült

2012. márc. 12. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Internet szolgáltatód és a szolgáltatás típusa?

(modemes kábelnet, tel. vezetékes ADSL modemes NET, stb. ??


2.

Eszközkezelőben, az Ethernet vezérlő mellett van sárga kérdőjel? (Start menü > Vezérlőpult > Rendszer > Hardver fül: Eszközkezelő) mert akkor nincs telepítve!


3. Vezérlőpult > Hálózati kapcsolatok (Kapcs. más szám. gépekhez, hálózatokhoz és az internethez) Hálózati műveletek: Új kapcsolat létrehozása (a Varázsló végigvezet a lépéseken,de felhasználónév és jelszó nélkül nem fog menni! hívd fel a szolgáltatódat telefonon, ha megadod a számlalevélen szereplő ügyfélszámodat, megmondják a felhasználó nevet és a jelszót...)

2012. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Invitel,modemes kábelnetről van szó,az ethernetnél nincs sárga kérdőjel,tehát elméletileg fel van telepítve,de a telepítésnél azt írja hogy a telepítés során hiba lépett fel.
2012. márc. 12. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
hívd fel az Invitel 1445 Segítség vonalát és megmondják, hogy mit kell tenned.
2012. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A problémát megoldottam,hogy hogy megint csak nem tudom,de sikerült.
2012. márc. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!